Бесплатни курсеви из математике и програмирања

Фондација „Центар за младе таленте“ и ове године организује КУРСЕВЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ и ПРОГРАМИРАЊА за основце (од петог разреда) и средњошколце.

Курсеви су БЕСПЛАТНИ, а посебних услова за пријаву (регистрацију) нема.

Курсеви које ученици могу да похађају и онлајн и офлајн су:

-  МАТЕМАТАТИКА (ШЕСТ курсева за различите узрасте)

-  ПРОГРАМИРАЊЕ (СЕДАМ КУРСЕВА: C почетни, C напредни, C++, C#)

За онлајн праћење курсева неопходно је да ученици поседују ПЦ рачунар (са оперативним системом WINDOWS 8 или новијим), звучнике и да имају приступ интернету. Почетак онлајн наставе  је планиран у другој половини октобра 2019. године о чему ће ученици који се пријаве накнадно бити обавештени имејлом. Рок за пријаву није ограничен.

Паралелно са онлајн наставом биће организовани и офлајн курсеви за једну групу ученика за сваки курс (20 ученика по курсу). Ученици који се определе за овај вид слушања наставе, а желе да упишу почетне курсеве (C основни А, C основни Б и Математика К1) полагаће тест из математике. Тестирање ће се обавити 05. 10. у 10h. Рок за пријављивање је 01.10.2019.

За више информација посетите нашу веб-страну : www.cmt.edu.rs

За сва питања стојимо Вам на располагању.